|
Jeśli wygramy 11-0 to wyprzedzimy L.
Warto się spiąć.
Ps. ta grafika to chyba najpiękniejszy plakat meczowy jaki w życiu widziałem. Gratuluję twórcy.
Ostatnio edytowane przez Fiti : 14.10.2016 o godz. 23:23.
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
|