|
nie, bo im te kluby koło dupy latają - czytaj - nie dają im kliknięć.
Jakby tam była Wisła czy Lech - pewnie powstałby oddzielny temat/dział któremu poświęcono by niejedną godzinę szukania dziury w całym
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|