|
Moim zdaniem Kowal troche przegina w drugą stronę. 2 razy z grupy LE wyszyli. Celtic też wyprasowali, a awans zablokowała im niekompetentna kierownik drużyny. Jego gadanie o kompromitacji, to tak, jak mówienie, że Nawałka przez te wszystkie lata na farcie jechał... czyli bzdury.
Z drugiej strony przyznam mu rację, że PR-owo Legia to przerost formy nad treścią. Teraz, jak widać trawią ich wewnętrzne spory, które nigdy nikomu na zdrowie nie wyszły. Trochę, to przypomina nasze perypetie z przeszłości...
"Kradzione szczęścia nie daje..."
|