szprotson napisał(a):

nie ogladalem konferencji ani internetow.
czy bylo cos mówione dlaczego "dopiero teraz" ? biorac pod uwage kiedy temat z firmą L był dopinany
Czy coś jeszcze bylo na konfie procz prezentacji firmy na L ?
|
Chodzi Ci jeszcze o Lyoness za czasów pana Cupiała? Podobno Gaszyński zablokował umowę, która ponoć była jeszcze lepsza niż ta obecna dla Wisły.