Jutro o godzinie 13 odbędzie się konferencja prasowa, na które najprawdopodobniej zostanie przedstawiony nowy sponsor Wisły Kraków, firma Lyoness. Loga ma trafić na rękawki, ciekawi mnie w jakiej formie:
Czy tak jak w przypadku Lechii, na plastrze:
Czy tam jak u Lecha, Legii, czyli sam napis na koszulce.
Zdecydowanie ładniej w tym drugim przypadku.