Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#914
Stary 11.10.2016, 14:48
Jutro o godzinie 13 odbędzie się konferencja prasowa, na które najprawdopodobniej zostanie przedstawiony nowy sponsor Wisły Kraków, firma Lyoness. Loga ma trafić na rękawki, ciekawi mnie w jakiej formie:
Czy tak jak w przypadku Lechii, na plastrze:



Czy tam jak u Lecha, Legii, czyli sam napis na koszulce.


Zdecydowanie ładniej w tym drugim przypadku.
Odpowiedz cytując