Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9006
Stary 09.10.2016, 19:52
No oczywiście. Nawałka jest do dupy.

W ogóle przed Euro go trzeba było wypieprzyć bo tylko wstydu się najedliśmy ....
.....
.....
.....
.....


Myślę że można wprowadzić do kontraktu klauzulę że jak tracimy 2 bramki w meczu to należy zmienić selekcjonera ...
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując