|
No oczywiście. Nawałka jest do dupy.
W ogóle przed Euro go trzeba było wypieprzyć bo tylko wstydu się najedliśmy ....
.....
.....
.....
.....
Myślę że można wprowadzić do kontraktu klauzulę że jak tracimy 2 bramki w meczu to należy zmienić selekcjonera ...
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|