Dzięki za linki.
Warto by chyba było jednak podrzucić adminom kategorię "top ignorantów" w tych nagrodach. Polecałbym Ci najpierw zorientować się na jaki temat się w ogóle wypowiadasz zanim wrzucisz swoje z trudem wypracowane wypociny w neta.
Bo chodziło o:
Cytat:
|
13 października na Uniwersytecie Jagiellońskim odbędzie się organizowana przez Interię i UJ debata "CETA. Kto zyska? Kto straci?". O umowie będziemy dyskutować z naukowcami, politykami i aktywistami
|
Wrzuciłem to gdybyś przypadkiem miał ochotę włożyć trochę więcej trudu w wyrobienie sobie własnego zdania niż kliknięcie w kilka linków w necie. Tym bardziej, jeśli czytanie tego co pod danym adresem kończysz na domenie.