|
Wisla mu oplacila kilkunastu lekarzy i żaden z nich nie chciał go dopuścic do gry. Po jakims czasie Jovanovic na "własną rękę" zrobil badania w jakiejs klinice w Europie i nagle wyzdrowiał.
Ogolem cala sprawa pogmatfana.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 07.10.2016 o godz. 15:50.
|