Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11559
Stary 07.10.2016, 14:35
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Przecież to od początku był wałek z naszej strony. Zawodnik z własnej kieszeni zapłacił za badania w renomowanej w Europie(w odróżnieniu od naszych łapiduchów) klinice. Potem jego zdolność do uprawiania zawodowego sportu potwierdzili lekarze w Serbii, a teraz w Izraelu. Rozumiem, że lekarze/sztaby medyczne z 3 państw świadczą swoją reputacją i dopuszczają inwalidę do wykonywania zawodu. Trzeba płacić, jak w tak chamski sposób chciano pozbyć się piłkarza. A na miejscu Jovanovica podałbym jeszcze do sądu lekarzy z Polski. Jak to jest możliwe, że wydają opinie, które nie są zgodne ze stanem faktycznym.
Weź skończ .......ić, bo gdybyśmy chcieli zrobić wałek nie trzymalibyśmy Jovanovica przez rok, tylko kontrakt zerwalibyśmy wcześniej...
Odpowiedz cytując