Cytat:
Marko Jovanović – pamiętacie jeszcze gościa? Doskonale pamiętają na pewno w Krakowie. Wisła ma zapłacić mu 300 tys. euro odszkodowania.
Jovanović był piłkarzem Wisły w latach 2011-2015, gdy zdiagnozowano u niego sarkoidozę. W klubie uznano, że Serb nie jest w stanie kontynuować kariery i rozwiązano z nim kontrakt. – Napisaliśmy do Wisły, że nie zgadzamy się z tą decyzją i domagamy się przywrócenia go do zespołu, Wisła jednak nie zmieniła postanowienia, więc poszliśmy do FIFA – mówi Faktowi przedstawiciel piłkarza, Zoran Rasić. Jovanović gra w piłkę do dzisiaj. FIFA właśnie rozstrzygnęła sprawę i zdecydowała, że Wisła musi zapłacić Jovanoviciowi blisko 300 tysięcy euro.
|
A nasi lekarze byli tacy pewni...