Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11542
Stary 05.10.2016, 18:27
Widzę że merytoryki w temacie ZK wiele

^^
Bunoza to Valcx kolego.
Ja znam tylko opinie ludzi którzy w klubie pracują lub pracowali. Żaden nigdy złego słowa na Zdziska nie powiedział. Mało tego, od każdego słyszałem że gdyby był właścicelem to Zdzisek byłby u niego Dyrektorem.

Ponoć żyłkę do negocjacji miał jak mało kto. Kontaktów wiele. I co najważniejsze cieszył się ogromnym respektem u zawodników.

Z urlopu TS sprowadził go tylko po to żeby powiedział pięciu zwolnionym osobą o zakończeniu współpracy bo nikt z nowego zarządu nie miał do tego odwagi. Ponoć lekko nie miał bo za Antkowiaka sam stawiał się u Cupiała. I co? po miesiącu sami go kopnęli. To tak dla tych którzy znają całą prawdę. Widać więc wielką zmianę stylu zarządzania i przekazywania informacji.
Odpowiedz cytując