serek.c2 napisał(a):

Sam .......isz. Co to pierwszy raz takie wrzutki są przez pismaków wstawiane? Nie wiedzieli o sprawie miesiąc temu? Piszą o tym od lat, co jakiś czas robiąc z tego sensację. "Ruszyło w sprawie"
|
Bo Ty wiesz dlaczego się pojawił artykuł....,ok.Ale to ,ze ma takie zarzuty to wszystko ok.