Wit.Ek. napisał(a):

|
Po drugiej kolejce, w której grał tylko jeden polski zespół, który jak zwykle dał ciała sytuacja Polski nie mogła się zmienić na plus. Mogła się tylko pogorszyć bo gdy inni zdobywają punkty a Mistrz Polski jest dobrym wujkiem grającym po to by inni strzelali mu gole to trudno by było inaczej.
|
Gdyby Legia przgrała ostatni mecz z Dundalk i nie załapała się LM tylko do grupy LE, ile meczy musiała by w niej wygrać aby zdobyć tyle samo punktów do rankingu awansująć do LM i przegrywając 6 meczy?
Jakbyś miał chwilę to proszę o taką symulację.
Chodzi mi oczywiście o ranking krajowy, nie klubowy. Co się bardziej opłaca, pod względem punktów, nie kasy rzecz jasna.