|
Odkładając na bok moje zdanie o Kapce jako człowieku pod względem moralnym;
Akurat transfery potrafił robić niezłe. Miał parę słabych strzałów, ale i trochę świetnych pociągnięć.
Na pewno mnie ta informacja nie zasmuciła, ale z drugiej strony też nie ucieszyła.
Ot jest szansa na kogoś lepszego, ale równie dobrze może zastąpić go ktoś kto będzie dużo gorszy.
Czas pokaże, bo transfery to trochę tak jak i piłka. Nie do przewidzenia. Potrzeba też troszkę szczęścia.
|