Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 03.10.2016, 16:04
_al3x napisał(a):Wyświetl post
odbiór ma całkiem całkiem, przygotowanie fizyczne też nie najgorsze. Zaangażowania też nie można mu odmówić, jako nieliczny z naszej kadry jest z Krakowa. Pewnie że przydałoby się żeby z kilka bramek na sezon strzelił czy asystował.

Powiedz mi dlaczego za czasów gry Urygi Wisła tyle bramek nie traciła.
Serio ?

To chyba oglądałeś inne mecze. Zobacz sobie mecze, w których Alan notorycznie odpuszczał krycie w polu karnym. W przypadku kontry, biegł sobie jak modelka Top Model zamiast gonić, przerwać akcję , odebrać piłę .. .eh. W najgorszym razie było wszystko kończyło się mega groźna akcja bez straty gola, jak choćby sytuacje Kamińskiego z Lechem w Krakowie, gdzie Alan nie skakał do głowki.

Przypomnij też sobie stracone bramki, gdy Alan nie oderwał się nawet od ziemi, podczas gdy przeciwnik strzela gola główką ... masakra.


Pamiętam jedynie takie w miarę poprawne występy na stoperze, wtedy było nieźle.
Ostatnio edytowane przez Fugiel : 03.10.2016 o godz. 16:07.
Odpowiedz cytując