Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 03.10.2016, 14:50
Popović świetnie się ustawia, wchodzi w dobre strefy, przez co często rozgrywa i w dobrej formie nadaje ton naszej grze. W gorszej formie - czyt. obecnie, nadal trzyma strefę, asekuruje i ustawia się tam gdzie powinien.

Poza drugą połową z Wisłą Płock w ostatnich trzech meczach z Krzyśkiem świetnie wyblokowali środek pola, potrafili całkowicie zneutralizować chociażby Legię (która pokazała ostatnio z Lechią, że nie jest wcale taka słaba jak się uważało). Wiadomo, że druga połowa z Płockiem była słaba i mieliśmy kupę w gaciach - ale i tak dwie bramki w 3 meczach to wynik co najmniej dobry.

Niestety obydwu naszym ŚP brakuje odpowiedniej mentalności bo dominować od dechy do dechy. 50% gry tkwi w głowach zawodników, a umówmy się ani Krzysiek ani Denis nie są piłkarzami, którzy podrywają grę, gdy nam nie idzie. Raczej dostosowują się poziomem do reszty.

Uryga powinien się ogrywać gdzieś w 1 lidze na wypożyczeniu, bo w jego wieku to ważne żeby po prostu grać. Z tymże nasza krótka ławka pewnie na to nie pozwala.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 03.10.2016 o godz. 15:40.
Odpowiedz cytując