Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 03.10.2016, 14:18
jak ktoś wyżej zauważył, Urydze niezbędna jest gra w pierwszym składzie jakiegoś przeciętnego zespołu, gdzie zostałby obdarzony zaufaniem i gdzie mógłby zebrać doświadczenia i pewności siebie... najlepiej, żeby grał na ŚO bo umówmy się do gry w środku pola to brakuje mu techniki, koordynacji i szybkości...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując