|
Weszło - ....a najbardziej obiektywni dziennikarze świata i okolic Warszawy. Faul Fojuta z meczu z Jagiellonią czerwona kartka ale Pazdan walący tak samo w Boguskiego w 15 minucie meczu - wszystko OK.
Ot takie kolejne ukazanie tego jak bardzo sa obiektywni jeśli chodzi o Legię......
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|