|
skoro tak uważasz/ uważacie to gwizdajcie na niego jak tylko wejździe za samo nazwisko . Każdy ma prawo do swojej opinii . Na koniec dodam że mi też zalęży żeby Wisła grała jak najlepiej. (eot Uryga)
Pieniądze są w sieci tylko trzeba wiedzieć jak po nie sięgnąć!!!
|