_al3x napisał(a):

odbiór ma całkiem całkiem, przygotowanie fizyczne też nie najgorsze. Zaangażowania też nie można mu odmówić, jako nieliczny z naszej kadry jest z Krakowa. Pewnie że przydałoby się żeby z kilka bramek na sezon strzelił czy asystował.
Powiedz mi dlaczego za czasów gry Urygi Wisła tyle bramek nie traciła.
|
Odbiór ma całkiem dobory -

Przygotowanie fizyczne nie najgorsze - lol jaki atut
Zaangażowanie - j/w i

Jest z Krakowa -
Chłopak jest
BEZ odbioru
, BEZ wyskoku,
BEZ dobrego ustawienia,
BEZ zwrotności,
Bez gry ciałem,
BEZ podania do przodu,
BEZ gry główką,
BEZ przeglądu pola,
BEZ jakiegokolwiek sensownego podania,
BEZ strzału z dystansu,
BEZ agresji itd.
Lepiej, że gra Popović, który jest niewidoczny nawet i 80min. w meczu bo nie prowokuje przeciwnika tak jak Uryga swoimi kretyńskimi zagraniami.