Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 03.10.2016, 10:03
_al3x napisał(a):Wyświetl post
odbiór ma całkiem całkiem, przygotowanie fizyczne też nie najgorsze. Zaangażowania też nie można mu odmówić, jako nieliczny z naszej kadry jest z Krakowa. Pewnie że przydałoby się żeby z kilka bramek na sezon strzelił czy asystował.

Powiedz mi dlaczego za czasów gry Urygi Wisła tyle bramek nie traciła.
Odbiór ma całkiem dobory -
Przygotowanie fizyczne nie najgorsze - lol jaki atut
Zaangażowanie - j/w i
Jest z Krakowa -

Chłopak jest BEZ odbioru, BEZ wyskoku, BEZ dobrego ustawienia, BEZ zwrotności, Bez gry ciałem, BEZ podania do przodu, BEZ gry główką, BEZ przeglądu pola, BEZ jakiegokolwiek sensownego podania, BEZ strzału z dystansu, BEZ agresji itd.

Lepiej, że gra Popović, który jest niewidoczny nawet i 80min. w meczu bo nie prowokuje przeciwnika tak jak Uryga swoimi kretyńskimi zagraniami.
Odpowiedz cytując