Wyświetl pojedynczy post
_al3x
Senior Member
 
Od: 03.2003
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 03.10.2016, 09:51
odbiór ma całkiem całkiem, przygotowanie fizyczne też nie najgorsze. Zaangażowania też nie można mu odmówić, jako nieliczny z naszej kadry jest z Krakowa. Pewnie że przydałoby się żeby z kilka bramek na sezon strzelił czy asystował.

Powiedz mi dlaczego za czasów gry Urygi Wisła tyle bramek nie traciła.
Pieniądze są w sieci tylko trzeba wiedzieć jak po nie sięgnąć!!!
Odpowiedz cytując