|
Gwarantuje, że z Urygą na boisku stracilibyśmy o 1-2 bramki więcej. Zapomnieliście już o jego pięknych podaniach w szerz do przeciwnika tuż przed swoim polem karnym! Chłopak gra kryminał w seniorskiej piłce i mam nadzieje, że w tym sezonie już dupska nie podniesie z ławki.
|