Temat
:
[XI KOLEJKA] Wisła Płock - WISŁA Kraków, 1 października, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Drako
Junior Member
Od: 07.2016
Offline
#
76
03.10.2016, 09:40
Tak całkiem szczerze, czy potrafisz wskazać choćby jedną zaletę Urygi? Dosłownie jedną. Dobre warunki fizyczne to nie jest zaleta, jeśli nie robi się z nich użytku.
Drako
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Drako
Znajdź inne posty napisane przez Drako