Wyświetl pojedynczy post
_al3x
Senior Member
 
Od: 03.2003
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 03.10.2016, 09:33
Większość ludzi jest z góry uprzedzonych do Urygi a ja bym go jeszcze nie skręślał, bo warunki ma dobre i wciąż jest młodym zawodnikiem i mając na ławce Sobola spokojnie mógłby podnieść poziom.

skoro wolicie (drogiego)Popovicia od Urygi to bądźcie przygotowani na to że Wisła będzie tracić sporo bramek. Brak defensywnego pomocnika przy naszej obronie równa się jednemu. Policzcie ile bramek straciliśmy w lidze i pucharach
Pieniądze są w sieci tylko trzeba wiedzieć jak po nie sięgnąć!!!
Odpowiedz cytując