Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 02.10.2016, 20:24
Za czasów Skorży to ja pamiętam Małego schodzącego do środka z prawej strony (na strzał z lewej nogi)

I brameczki przynajmniej dwie takie pamiętam.

edit. tak teraz myślę, i już sam nie wiem czy to nie było czasem za Maaskanta
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 02.10.2016 o godz. 20:29.
Odpowiedz cytując