Temat
:
[XI KOLEJKA] Wisła Płock - WISŁA Kraków, 1 października, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
wester
Senior Member
Od: 08.2016
Skąd: Cholerzyn
Offline
#
66
02.10.2016, 19:45
Fajnie, że Patryk zaczął częściej schodzić na prawą nogę i łamać akcje do środka, to procentuje. Za czasów Macieja Skorży strzelił kilka takich goli dlatego dziwiłem się dlaczego tak rzadko to robi. Jego forma jest rewelacyjna oby tak dalej.
wester
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wester
Znajdź inne posty napisane przez wester