Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 02.10.2016, 18:46
regan napisał(a):Wyświetl post
U nas lewoskrzydlowi sa szczegolnie "popie...rdoleni". Najpierw
Kosa, potem Zieńczuk teraz Mały wszyscy w zyciowej formie
Jest (a może był?) taki piłkarski przesąd, że ;ewy skrzydłowy i bramkarz muszą być lekko "popie...rdoleni"
O ile bramkarza rozumiem, to skąd wziął się lewy skrzydłowy, nie mam pojęcia.

Niestety z naszych piłkarzy chyba tylko Małeckiego można określić mianem człowieka z mentalnością zwycięzcy. Dąży do bramki do końca, zawsze daje z siebie 100%. Czasem nawet robi to zbyt huraoptymistycznie. Reszta po stracie pierwszej bramki stanęła i modliła się, żeby nie wpadła druga.
Odpowiedz cytując