Davss875 napisał(a):

|
Oglądałem cały mecz i tak się składa, że wtedy Cywka był prawym obrońcą. A oglądałeś mecze pod koniec tamtego roku, kiedy Cywka grał na lewej obronie? Wypadł w nich co najmniej korzystnie
|
I uważasz, że naprawdę tamte błędy, w tym dwa sprokurowane karne, z których tylko jeden został odgwizdany, popełnione na prawej obronie, magicznie zniknęłyby, gdyby zagrał na lewej?
Ja nie.