gdsmk napisał(a):

Oglądałeś może skrót meczu z Zagłębiem Sosnowiec?
Cywka to nigdy nie był obrońcą i takie eksperymenty prędzej czy później zawsze źle się kończą.
Już lepiej żeby grał w środku Głowacki a na lewej Sadlok.
Cywka powinien być zmiennikiem Boguskiego, całe życie tak grał.
|
Oglądałem cały mecz i tak się składa, że wtedy Cywka był prawym obrońcą. A oglądałeś mecze pod koniec tamtego roku, kiedy Cywka grał na lewej obronie? Wypadł w nich co najmniej korzystnie