Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 02.10.2016, 11:00
Davss875 napisał(a):Wyświetl post
Na lewej obronie najlepsze swoje mecze rozgrywał Cywka. Nie byłby tak niemiłosiernie ogrywany jak Mójta.
Oglądałeś może skrót meczu z Zagłębiem Sosnowiec?

Cywka to nigdy nie był obrońcą i takie eksperymenty prędzej czy później zawsze źle się kończą.
Już lepiej żeby grał w środku Głowacki a na lewej Sadlok.

Cywka powinien być zmiennikiem Boguskiego, całe życie tak grał.
Odpowiedz cytując