Davss875 napisał(a):

|
Na lewej obronie najlepsze swoje mecze rozgrywał Cywka. Nie byłby tak niemiłosiernie ogrywany jak Mójta.
|
Oglądałeś może skrót meczu z Zagłębiem Sosnowiec?
Cywka to nigdy nie był obrońcą i takie eksperymenty prędzej czy później zawsze źle się kończą.
Już lepiej żeby grał w środku Głowacki a na lewej Sadlok.
Cywka powinien być zmiennikiem Boguskiego, całe życie tak grał.