Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 02.10.2016, 10:31
Patrząc przez pryzmat poprzedniego sezonu to już mamy o 2 pkt więcej niż Górnik po 11 kolejce

14. Podbeskidzie Bielsko-Biała 11 11 2 5 4 9-20 0 1 3 3-11 2 4 1 6-9
15. Górnik Zabrze 11 8 1 5 5 13-19 1 3 1 8-8 0 2 4 5-11
16. Lech Poznań 11 5 1 2 8 8-19 1 2 3 4-6 0 0 5 4-13


Myslę, że takie wyszarpane zwycięstwo w ostatnich minutach o wiele lepiej smakuje niż 2-0 3-0 i daje kopa do pracy.
Małeckiemu wypadałoby postawić duże piwo za to co robi w ostatnich meczach.
Boguski o ile w pierwszej połowie wydawało mi się, że zagrał w miare poprawnie tak w drugie nie zagrał w ogóle.
Mójta dramat...
Ostatnio edytowane przez St Yabol : 02.10.2016 o godz. 10:34.
Odpowiedz cytując