|
Ktokolwiek byłby lepszy od Boguskiego i Mójty. Boguski może wchodzić z ławki na podmęczonego rywala. Ah co za szkoda, że nie ma już nami Sarkiego. Przydałby się teraz! Na lewej obronie najlepsze swoje mecze rozgrywał Cywka. Nie byłby tak niemiłosiernie ogrywany jak Mójta. Mójta ani ustawienia, ani zwrotności, krycie na radar, ani szybkości. Co to za obrońca? Cywka przynajmniej szybki jest. Chyba , że wrócimy do opcji z Sadlokiem na lewą obrone, bo na Mójte już patrzeć się nie da. Na skrzydło Bartosz lub Jović.
|