Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 02.10.2016, 10:08
Blaszczu16 napisał(a):Wyświetl post
Idź na forum motoru.

Jeszcze odnośnie meczu, to ten pajac z gwizdkiem nie wiem gdzie widział karnego? Coś mu się poje.bało. Mójta nawet nie dotknął Wlazłego a ten idiota już gwiżdże. A nie ma czasem takiego przepisu, że sędzia spotkania powinien być z innego województwa aniżeli drużyny grające spotkanie?

Jeszcze taka luźna uwaga co do Jovicia. Chłopak się wyrobił. Od zawsze był niezły w ofensywie, ale ostatnio podciągnął się w tyłach. Zamiast strzelać do własnej bramki, zaczął bronić i już w drugim ligowym spotkaniu wybił piłkę z linii bramkowej. Brawo.
U Jovica to ja wczoraj widziałem problemy w tyłach.

A sędzie podyktował karnego z niczego, ale później nie zauważył (komentatorzy też) ręki Gumisia.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując