fialo napisał(a):

To co gra Rafał Boguski to jest magia.
Wychodzi na boisko i przez 90 minut go nie widać, .......ony Copperfield!
|
No jak go często bronie, tak w tym meczu zagrał totalny piach.
Nie było gościa w ogóle widać na murawie.
A ludzie narzekali jak Rafał był w formie i odpowiadał za większość goli naszej drużyny


