|
Coś mi umknęło może, ale co z Bartoszem? Naprawdę Cywka jest drugą opcja na prawą obronę?
Przy tym karnym ja te nie wiem, o co chodziło. Nie wydaje mi się, żeby zahaczył o nogi, rękami też go jakoś nie wiadomo jak nie trzymał, a sam Wlazło jakoś tak się wywalił, że mu nogi do przodu poszły. Może ktoś widział lepiej, to mi wyjaśni. Do sędziego bez pretensji - jak nic mógł przynajmniej jedną czerwoną pokazać.
|