Wyświetl pojedynczy post
Szofer
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: 1000-lecia, Zabłocie, Kokotów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 02.10.2016, 09:22
postawa w drugiej połowie byla uzależniona od dwóch zmian z jej początku, trener musiał szybko zareagować bo jeszcze 10 min i kończylibyśmy mecz w 10 lub 9, wrócił do grajków z początku rundy i wszystko siadło... niestety widać że nasi boczni obrońcy nie mają zmienników, a zwłaszcza prawy
Mąki i Boguskiego też nie widziałem w tym meczu
narazie wygrywamy z niepełną dyspozycją prawie połowy drużyny... to cieszy, pytanie dlaczego tej dyspozycji nie ma skoro to jest czas kiedy powinni być w gazie
Odpowiedz cytując