|
Boguski i Mójta najsłabsi w kolejnym meczu.... Cieźko określić grę Boguskiego, biega jak dziecko po polu, przyjąć nie potrafi, podać celnie również nawet na 3 metry... Mójta bezmyślność większa niż u Sadloka, do tego niemiłosiernie ogrywany na jego stronie, większosć wrzutem przechodzi, ze śląskiem 2 bramy poszły po tym jak nie zablokował wrzuty... DNO!!!
Wygrana, dzień po zwycięstwie a tu dwie strony napisane, pamiętam czasy jak po 10 stron było ehhhh
|