|
A co mamy grać nie mając jednego skrzydłowego i bocznego obrońcy? Mójta i Boguski są do odstrzelenia z pierwszej jedenastki na JUŻ... niestety nikogo lepszego nie ma. Z jednej strony Boban nie ma za kim pójść na obieg, z drugiej Patryk ma za sobą gościa, który nie daje NIC w defensywie, przez co musi więcej wracać = zmęczenie. Do tego mocno przeciętny środek pola (Popović, mimo że ostatnio chwalony, jest niesamowicie wkurzający z tym przytrzymywaniem piłki, przez co często zwalnia akcję).
Ostatnio edytowane przez Patryko : 02.10.2016 o godz. 01:16.
|