|
czaro
Idze idze w kukurydze. Szkoda z tobą dyskutować. Warszawa ci mózg przeżarła. Mieszkałem przez wiele lat w Warszawie ale tak się nie skundliłem.
(Żyjemy w kraju gdzie ciągle zapadają wyroki we Wrocławiu za korupcję. A i tak większość przekrętów nie ujrzała i nie ujrzy światła dziennego. O nie uczciwym lobbingu cweluchów nie ma co pisać i komisji legii... )
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 01.10.2016 o godz. 23:22.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|