kolejny mecz gdzie przeciwnicy maja autostrade w srodku pola - to ze jakis Popovic i Boguski graja to juz przemilcze bo to dawno przestalo byc smieszne- ale Maczynski

ogolnie wciaz twierdze ze jestesmy najgorsza druzyna ligi i najslabiej grajaca .... z tej maki chleba nie bedzie - jesli zima nie bedzie jakiegos pozytywnego wstrzasu to nie wierze w utrzymanie z taka gra