Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 01.10.2016, 22:57
kolejny mecz gdzie przeciwnicy maja autostrade w srodku pola - to ze jakis Popovic i Boguski graja to juz przemilcze bo to dawno przestalo byc smieszne- ale Maczynski ogolnie wciaz twierdze ze jestesmy najgorsza druzyna ligi i najslabiej grajaca .... z tej maki chleba nie bedzie - jesli zima nie bedzie jakiegos pozytywnego wstrzasu to nie wierze w utrzymanie z taka gra
Odpowiedz cytując