brylant17 napisał(a):

|
Wiem,że mnie zaraz pewnie zjecie,ale chciałbym aby Mały grał jako rozgrywający,mogło by to wypalić tyle,że nie mamy wtedy skrzydeł...
|
Wdowczyk próbował go dać do środka w przerwie letniej i zupełnie się to nie sprawdzało. Rozgrywający podaje, a Mały lubi jednak mieć piłkę przy nodze.