Adenalix napisał(a):

|
My mamy 13 chłopów do pseudo gry. Ten się nie nadaje, tamtego odsunąć, tylko pytanie: kto za nich? Dobrze, że Mały strzelił gola w 92 minucie. Doszedł do wniosku, że jak strzeli wcześniej to gamonie z tyłu stracą, więc trzymał pocisk do końca. Na końcu jednak liczy się wynik, więc GRATULACJE.
|
Przeciez druga połowa to katastrofa,nalezy im sie taki opitol za to co grali ,oni stali i czekali na bramki Płocka.
Nam jak rywale strzelil by 2 bramki,to koniec ,finito nie do odrobienia.
Jakis cud sprawil ze wygralsimy.