Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 01.10.2016, 21:06
Mam pretensje do Wdowczyka , że nie sprawił w przerwie aby piłkarze zapierdalali w 2 połowie. Ostatnie miejsce w tabeli, punktów potrzebujemy jak tlenu , a oni w banalny sposób tracą 2 gole z niczego i robi sie 2-2.
Małecki nas dziś znów uratował.
Odpowiedz cytując