Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 01.10.2016, 20:40
fialo napisał(a):Wyświetl post
To co gra Rafał Boguski to jest magia.

Wychodzi na boisko i przez 90 minut go nie widać, .......ony Copperfield!

3 punkty są, po raz kolejny trochę szczęścia się uśmiechnęło. Ale przy 0-2 spokojny nie byłem i jak widać slusznie. Szacunek dla Małeckiego bo chłop zapierdala cały mecz od linii do linii, bo drugie skrzydło nie istnieje i jeszcze częstuje nas pięknym game-winnerem na koniec.

Dawać nam tę Amikę!
A ile razy to mysmy w ostatnich 2-3 sezonach tracili bramki w koncwkach meczów? troche tego było.Moze los oddaje co zabierał?

moglismy wygrac,zremisowac,przegrac,wsyztko,taka nasza liga.

Ale jedyny zawodnik ktory dzis coś chcial,to Patryk Małecki,szacunek za wiare do końca.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując