siemstein napisał(a):

|
Piszę o Twojej rzekomej wszechwiedzy o futbolu.
|
Tylko ty pisałeś o mojej "rzekomej wszechwiedzy o futbolu". Nie ja.
Ja pisze o postawowych zasadach i realiach futbolu.
Może to po prostu wygląda jak wszechwiedza z perspektywy dyletanta? Jeżeli pomysł psucia świetnego bocznego obrońcy Jovicza i wystawiania go na rozgrywaniu cię nie szokuje, to... mnie to szokuje.