|
wester ma rację. Sprawy Cierzniaka nie można zostawić. To był jeden z najbrutalniejszych w ostatnich latach pokazów faworyzowania Legii przez władze piłkarskie, w tym przez Bońka, któy zabierał w tej kwestii głos publicznie.
Ja wiem, że nowe przepisy itd. Pokażcie mi chociaż jeden przypadek zastosowania tych przepisów inny niż sprawa Cierzniaka!
|