Wyświetl pojedynczy post
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#173
Stary 30.09.2016, 10:05
abcabc napisał(a):Wyświetl post
@siemstein
O tak. Szymkowiak. Facet, który nie miał szybkości, nie nadawał się na bok i w obronie grał słabo. Za to własnie mógł pasować do środka, bo miał jakąś technikę.
I ty porównujesz go do Jovicza, który jest świetnym, szybkim bocznym obrońcą, ale nie ma techniki na rozgrywanie w środku?
To, że się trafi ślepej kurze ziarno, nie zmienia zasad futbolu.
Może by tak Ondraszka na prawą pomoc, skoro Piszczek jest dobrym przykładem?

Przypomniałem sobie Smudę. Po meczu z Zagłębiem 25 X 2013 napisałem:
Nie piszę o Joviciu, jako dobry pomysł, chociaż spróbować na raz czy dwa nie zaszkodzi. Piszę o Twojej rzekomej wszechwiedzy o futbolu. Takiś taktyk, to prowadź Wisłę kolego. Poza tym, pisanie o Szymkowiaku, że miał "jakąś technikę" to kpina z Twojej strony
Odpowiedz cytując