Jaroo1 napisał(a):

Cytat:
|
Smiech na sali jak takie progejowskie i lewacki towarzystwo wypowiada sie w tym temacie. Blazenada!
|
Co Ty ćpiesz? I za chwilę napiszesz, że ktoś .......i kocopoły
Polakiem to się jest a nie bywa. Masa ludzi, która tu mieszkała wyparła się polskości wchodząc w konszachty z obcymi interesami. Te wszystkie kumusze ....y, które zdradziły Polskę dla Lenina i Stalina, którzy mordowali Wyklętych to dla Ciebie też Polacy? Bo co? Bo się tu urodzili i mieli rodziców z Polski?
Tu jest Polska, tu żeby być Polakiem to trzeba ten kraj miłować a nie sobie papierkiem mordę wycierać. Jak ktoś się sprzedaje to jest ....a a nie Polak i tak samo z tymi zza granicy. Jeśli dla Polski pamiętają tylko dla kasy i fejmu (jak farbowane lisy) albo nie znają języka i nic o Polsce nie wiedzą to są .... a nie Polacy.
|
To akurat bylo o ferajnie ze strony weszlo.com a nie bron boze o kims z tego forum. Chyba zaszło nieporozumienie w interpretacji i rowniez stylistyce, wiec do reszty sie juz nie odniose..
Konrad. napisał(a):

...
Tak ".......ił kocopoły" JP2.
|
Ile razy ja Ci mam powtarzac, ze nikogo nie bronie i ze nie stoje po stronie tzw. farbowanych lisów? A ty dalej jak jakis debil wciskach mi slowa ktorych nigdy nie wypowiedzialem.
Stwierdzilem, ze powielasz uslyszane czy przeczytane brednie, ktore nawet nie wiesz czy sa prawdziwe. Ktos ma gdzies prywatny interes w takiej wojence, ma jakis zal i sie poprstu odgrywa a ty to wszystko lykasz. Wykorzystują Ciebie do wlasnych interesow i sie smieja ze wszystkich do okola. I taka jest moja opinia o tobie.
Uwazam, ze .......isz kocopoly i tyle. Jak czytam twoje niby uzasadnienia to jeszcze bardziej mnie w tym uswiadamiasz, niestety.
Ok, jesli nawet postaram sie zrozumiec ten twoj argument o wladaniu jezykiem polskim to nijak sie kolezko to ma do np Boenischa czy Polanskiego, ktorzy z polska mowa raczej nie maja problemow.
Rowniez podwojne obywatelstwo mieli duzo wczesniej niz ty o nich uslyszales, ba nawet urodzili sie w Polsce i wyjechali z Slaska z rodzicami. No tak chyba robia zazwyczaj dzieci ?
Wiec nie ....... mi tu o tym kto moze byc polakiem a kto nie. Nie znasz tych ludzi i nie wiesz jakie koleje losu maja za soba.
Powiedz, kim ty jestes, ze o tym decydujesz ?
A najciekawsze i najśmieszniejsze jest to , ze z tego co wczesniej napisales, wydaje sie wielce prawdopodobne, ze twoje dzieci chyba czeka podobny los jaki spotkal malego Sebastiana czy Bogdana Eugeniusza
Jesli zapytasz za nascie lat tam mieszkania swoje dziecko, ktore sie tam wychowywalo, ma przyjaciol, pewnie meza/zone, caly swoj swiat...czy czuje sie tez brytyjczykiem? To sie kurva zdziwisz!
Paradoks ....a, no nie ?
Dlatego juz ostatni raz cie uswiadamiam Dla mnie nie licza sie checi zostania Polakiem, Juz napisalem to wczesniej i chetnie specjalnie dla ciebie powtórze. Jesli ktos ma korzenie polskie, to nie odmawiam mu zostania Polakiem i tyle.
I prosze cie, nie cytuj slow JP2 o patriotyzmie w rozkmince wystepu kolesi w spodenkach, uganiajacych sie za pilka.
Ile ty masz lat ? Niby taki wykształcony, delikatnie sie matura(sic) chwali... a nie potrafi rozróżniać podstawowych rzeczy?
Chyba jednak trzeba byc idiota aby odnosic sie z wyzszymi haslami do wyzelowanych cipek, biegajacych za pilka po boisku.
Problemu to ty patriotyzmem nie wycieraj. Nie mieszaj go w to, bo nie o to w tym chodzi.
Zaczniesz mieszac to wyjdzie Ci po prostu smiesznie. Piepszysz , ze ktos nie jest i nie bedzie polakiem , ze ktos jest zwyklym zdrajca narodu czy nawijasz o bardzo glebokim patriotyzmie...a sam wyjezdzasz z tak ukochanego przez ciebie kraju? Takie jaja z tego wyjda .
Represjonowany prezydent na uchodztwie?
Dlatego wez sie ogarnij, bo jak dla mnie to rzucasz jakimis gazetowymi tekstami, ktore sa podawane tylko u wylacznie dla stada baranow.
Smieszne zdziwiony, ze pan Damien bedzie kibicowal Polsce i Francji? A ja zdziwil bym sie, gdyby jeden z krajow pominął.
Interpretacja, kolezko. To nas rożni!
Ok. Mimo wszystko z Wislackimi pozdrowieniami i bez odbioru.