Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#172
Stary 29.09.2016, 23:17
gra Popovica jest ok ? chyba jesli chodzi o druzyny 1 ligowe albo broniace sie przed spadkiem - dla mnie Popovic to pilkarz na poziomie 1 czy nawet 2 ligi - a Maczynski to troche inny przypadek - ani to typowy def pomocnik ani ofensywny pomocnik - - wg mnie to idealny pomocnik na gre w systemie 1-4-5-1 - pod warunkiem ze ma za soba ( TO JEST TYLKO PRZYKLAD DLA WSZYSTKICH UJADAJACYCH SZERYFOW ZZA BIURKA) np za soba takiego Sobola (oczywiscie w formie i z dawnych lat) i przed soba takiego np lenia i primadonne Stilica ( tez z dobrych kilku meczow w Wisle ) pomimo duzej sympatii do Krzyska to nie jest zawodnik na ktorym mozna polozyc cale obciazenie druzyny ....a Popovic coz - duzymi krokami zmierzamy do spadku wiec to zawodnik w sam raz na ZA ROK
Odpowiedz cytując