|
Technikę Jovic ma całkiem niezłą, ale kto wie jak się czuje w grze kombinacyjnej?
To jest takie przestawianie na siłę czegoś, co dobrze działa. Szanse na wypalenie marne, a celowość praktycznie żadna.
Gra z Popoviciem i Krzyśkiem w środku jest całkiem OK. Coś tam rozegrają, dużo nie tracą no i przede wszystkim bardzo mądrze się ustawiają / asekurują. Generalnie mimo ich gorszej formy bramek nie tracimy i jest to w dużym stopniu pokłosie graniem tą dwójką w środku. Powinno już tak zostać. A formę w końcu złapią jak będą grać regularnie.
|